Gündem

AKSARAY İTFAİYESİNDEN BÜYÜK BAŞARI

aksaray belediyesi İtfaiye ekipleri, 7 adet araç ve 20kişilik ekiple yangına müdahale ederken, belediyenin fen İşleri ve sukanalizasyon müdürlüğü ekipleri de su takviyesi yaparak itfaiyeye destekverdiler.

aksaray’da fatih mahallesieski askerlik şubesi karşısında gökkuşağı apartmanının çatı katında yangınçıktı.

saat 15.22 sıralarında çıkanyangın, aksaray belediyesi İtfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahale etmesi ilekontrol altına alınarak başka binalara sıçramadan söndürüldü.

aksaray belediyesiyetkilileri, yangın ihbarının alınmasından hemen sonra yola çıkan itfaiyearaçları ve ekiplerinin 2 dakika içinde olay yerine ulaşarak yangına müdahaleettiğini ve kontrol altına aldığını ifade ettiler.

aksaray belediyesi İtfaiyeekipleri, 7 adet araç ve 20 kişilik ekiple yangına müdahale ederken,belediyenin fen İşleri ve su kanalizasyon müdürlüğü ekipleri de su takviyesiyaparak itfaiyeye destek verdiler.

yapılan müdahale sonucuyanmakta olan çatının 3/2’si tamamen kurtarıldı.

yangının çıkış sebebihakkında hiçbir bulguya rastlanmazken, olayla ilgili tahkikat sürdürülüyor.

vatandaşlar,çatı yangının başlamasıyla birlikte, itfaiye ekiplerinin 2 dakika içinde olayyerine gelerek yangına müdahale etmesini takdirle karşıladıklarını ifadeettiler. 

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası