Gündem

AKSARAY CİDDİ POTANSİYELE SAHİP

aksaray valisi ali mantı, damızlık sığır yetiştiricileribirliği başkanı bekir kayan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederekçalışmalar hakkında bilgi aldı.   

vali mantı, aksaray ekonomisinin sanayi ile olduğu kadartarım ve hayvancılıkta da ciddi potansiyele sahip olduğunu söyledi. tarım vehayvancılık sektöründeki çalışmaları yakından takip ettiğini ifade eden valimantı, birlik çalışmaları hakkında da başkan kayan’dan bilgiler aldı. 

  başkan bekirkayan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, aksaray’da tarım vehayvancılığın vazgeçilmez bir sektör olduğunu belirterek kentin nüfusunun yüzde80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığını kaydetti. kayan, tarımüretiminde ve hayvansal üretimde aksaray’ın türkiye bazında hem kalite, hem deüretim anlamında ciddi bir yere sahip olduğunu belirterek, birlik olaraküyelere her daim destek olduklarını ve üretimi, kaliteyi artırmak içinçalıştıklarını söyledi.

İha 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası