Gündem

Aksaray Barosu Adalet İçin Ankara’ya gidiyor

Aksaray Barosu, 24 Nisan Cumartesi günü Ankara’da gerçekleşecek olan “Büyük Savunma Mitingine” gitmeye hazırlanıyor. Gerek Aksaray’da gerekse tüm Türkiye’de hukukçuların yaşamış oldukları sorunları dile getirmek için gerçekleşecek olan bu miting, özellikle şiddet gören avukatlar ekseninde ele alınacak.

Konu hakkında açıklama yapan Aksaray Barosu; “Yurttaşların hak arama özgürlüğünün ve adalete erişim hakkının teminatı olan savunmayı temsil eden avukatlar, onların örgütlü gücü Türkiye Barolar Birliği olarak; 27 Nisan 2024 Cumartesi günü Ankara’da “avukat için de adalet” demek; mesleğimizin çözüm bekleyen sorunlarını bir kez daha haykırmak şiddete ve angaryaya karşı meslek onurumuzu ve emeğimizi savunmak için buluşuyoruz” ifadelerine yer verdi.

Hafta sonu Ankara’da gerçekleşecek olan mitinge Aksaray Baro Başkanı Av. Ferit Köse başta olmak üzere, birçok Aksaraylı avukatın, Aksaray Barosu adına katılım sağlaması bekleniyor.

Haber: Ağustos Gerçe

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası