aksaray ağır ceza mahkemesi başkanı hakim İlker akkaŞ vemahkeme heyeti İl genel meclis başkanı mehmet tÜzÜn’Ü ziyaret etti.
meclis başkanı mehmet tÜzÜn ziyaret ile ilgili yaptığıaçıklamada; “aksaray ağır ceza mahkemesi başkanı hakim İlker akkaŞ ve mahkeme heyeti ile İl genel meclisininçalışmaları, işleyişi ve genel durumu hakkında kısa bir değerlendirme ve bilgialışverişinde bulunduk. sayın başkan hakim İlker akkaŞ’a ve beraberindekimahkeme heyetine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarındabaşarılar diliyorum” dedi.
haber merkezi