Gündem

AKMÜB YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

aksaray müteahhitler birliği (akmÜb) olağan genel kurultoplantısında yeni başkanını seçti.

yapılan genel kurul toplantısında tek liste ile fatihgüneş aksaray müteahhitler birliği (akmÜb)’ün yeni başkanı seçildi. 

aksaray müteahhitler birliği (akmÜb)’ün yeni başkanıfatih güneş yaptığı konuşmasında; “yapmış olduğumuz genel kurulumuz birliğimizve üyelerimiz adına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. kurulduğu gündenbugüne kadar emeğini esirgemeyen kıymetli başkanlarımıza ve başkanlıklarıdöneminde yönetim kurulunda bulunan yönetim kurulu üyelerine yaptıklarıhizmetler için şahsım ve yönetim kurulum adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.bildiğiniz üzere aksaray müteahhitler birliği 2004 yılında kuruldu. bu tarihtenitibaren aksaray stk’ları arasında ön plana çıkan öncü bir birlik olmuştur.yıllara yayılan yapılan faaliyetlerimize baktığımızda birçok sosyal sorumlulukprojesinde yer alıp, yurt içi ve yurt dışı fuarlara katıldığımızı görüyoruz.yeni yönetimimizle birlikte sizlerin de katılımı ile yapacağımız bir yıllıkfaaliyet takviminin en kısa süre içerisinde sizleri haberdar edeceğiz.faaliyetlerimize yoğun katılım ve ilgi olacağından hiçbir şüphem yok . burasısonuçta bizim evimiz, biz bir aileyiz. bunu her platformda göstermemizgerekiyor. İlk yapacağımız faaliyet ise geleneksel hale gelen kaplıcaolacaktır. bu program kapsamında siz meslektaşlarımızın katılımı ilegerçekleştireceğimiz toplantıda tüm sıkıntılarımızı kalem kalem rapor halinegetireceğiz. bu raporları belediye başkan adaylarımıza sunulacak. bütün istekve temennilerinizi eksiksiz bir şekilde adaylara sunacağız. İnşaat sektörüsadece aksaray’ın değil tüm türkiye’de lokomotif sektörüdür.” dedi.

aksaray müteahhitler birliği (akmÜb)’ün yeni yönetimlistesi ise;

yönetim kuruluasil

fatih güneş

fuat gök

tuncay sökmen

erkan Çağlar

İshak kaymak

taner salihi

rüştü erol

mustafa gür

yönetim kuruluyedek

bayram isıcak

emin güç

kadir karakuş

cafer bozkurt

muhammed taylan

abdullah ermiş

hüseyin soğukpınar

denetleme kuruluasil

kasım taylan

tekin genç

eren bozkurt

denetleme kuruluyedek

oğuz uysal

İsmail doğanay

ramazan gümüşsoy

yüksek İstişarekurulu

osman koçak

tamer kargın

erdem demiray

haber vedat t.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası