ak parti aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy, belediyebaşkan adayı evren dinçer, merkez İlçe başkanı hamza aktürk, kadın kollarıbaşkanı ferhan polat, gençlik kolları başkanı mehmet emin kılıç ile yönetimkurulu üyeleri, hakim ve savcılara nezaket ziyaretinde bulundu.
başkan altınsoy ve beraberindekiler, öncelikle cumhuriyetbaşsavcısı İbrahim cansever’i makamında ziyaret etti. cumhuriyet başsavcısı cansever,gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek belediyebaşkan adayı evren dinçer ve ak parti heyetine 30 mart’ta yapılacak olan yerelseçimlerde başarılar diledi.
ak parti heyeti, ardından adalet komisyon başkanıseyfullah sarıgül’ü, İdare mahkemesi başkanı Şenol karadeniz’i, 1. ağır cezamahkemesi başkanı İlker akkaş ile baro başkanı erhan toprak’ı da ziyaret ederekçalışmalarında başarılar diledi.