GündemSiyaset

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ünsal; “Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır”

AK Parti’den yeniden aday gösterilen Sarıyahşi Belediye Başkanı Fatih Ünsal, “Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.” diyerek, Türkiye Yüzyılı’nda tüm ilçe halkından destek istedi.
Sarıyahşi’de 3 dönemdir Belediye Başkanı olarak görev yapan Fatih Ünsal, 4. dönemde de yeniden aday gösterilmesi üzerine açıklama yaptı. Ünsal açıklamasında, “15 yıldır, 3 dönem boyunca görev sürem içerisinde desteklerini esirgemeyen ve 4. dönem Belediye Başkanlığı adaylığına tekrar layık gördükleri için Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere; Genel Başkan Yardımcılarımıza, Aksaray İl Başkanımız Hamza Aktürk ve yönetimine, Milletvekillerimiz Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy’a; ilçe başkanımız Alim Eraslan’a ve yönetimine; belediye meclis üyesi arkadaşlarıma; mahalle ve köy muhtarlarımıza ve 3 dönem boyunca bizi yalnız bırakmayan tüm Sarıyahşili hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.
4.dönemde, ilk günkü aşkla ve heyecanla göreve devam edeceklerini vurgulayan Ünsal, ”Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır diyor, Türkiye Yüzyılı’nda tüm ilçe halkından desteklerini bekliyorum.” şeklinde konuştu.

Haber: Avni Kuru

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası