Gündem

AK KADINLAR 1500 KİŞİYE AŞURE DAĞITTI

aksaray ak parti kadın kolları, aşure günün ilk gününde15 temmuz milli İrade meydanında 1.500 kişiye aşure ikramında bulundu.

aşure dağıtma programına aksaray belediye başkanyardımcısı süleyman canbulut, aksaray ak parti merkez İlçe başkanı hamzaaktürk, aksaray ak parti kadın kolları başkanı ferhan polat, ak parti ilyönetim kurulu üyeleri, ak parti kadın kolları üyeleri, çok sayıda stk İltemsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

açıklama yapan aksaray ak parti kadın kolları başkanıferhan polat; “ bugün aksaray ak parti kadın kolları başkanlığı olarak aşureyaptık. bugün güzel bir gün, bu güzel günde birlik ve beraberliğimizin devamolması için aşure gününün ilk gününde kutlayalım dedik. İlk günde aşuremiziyaptık. dağıtıyoruz dualar eşliğinde, inşallah bolluk ve bereketli bir yılolur. allah milletimize, devletimize zeval vermesin. hanımlarla birlikteaşuremizi yaparak meydanda aksaray halkımıza dağıtımını gerçekleştiriyoruz”dedi.

haber vedat t.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası