Gündem

AHİKA HİZMET BİNASI’NIN AÇILIŞINI BAKAN ELVAN YAPTI

kalkınma bakanı lütfielvan, sorumluluk bölgesi aksaray, kırıkkale, kırşehir, nevşehir ve niğde’denoluşan ve merkezi nevşehir’de bulunan ahiler kalkınma ajansı’na ait hizmetbinasının açılışını gerçekleştirdi.

açılışa bakan elvan’ın yanısıra nevşehir valisi İlhami aktaş,  nevşehirbelediye başkanı hasan Ünver, ak parti nevşehir milletvekilleri mustafaaçıkgöz, murat göktürk, ebubekir gizligider, bakanlık yetkilileri ve ahİkaçalışanları katıldı.

bakan elvan açılış töreni öncesindeyaptığı konuşmada, “kalkınma ajansımıza ait hizmet binası gerçekten son derecemodern bir hizmet binası oldu. burada bağlı bulunan iller başta olmak üzereülkemizin kalkınması için büyük projelere imza atılacağına yürekten inanıyorum.hayırlı olsun” dedi.

kalkınma bakanı lütfi elvan daha sonra ahİkahizmet binasının açılışını kent protokolü ile birlikte gerçekleştirdi. bakanelvan açılışın ardından binayı gezerek incelemelerde bulundu.

basın bülteni

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası