Gündem

AFRİN GAZİSİNE MORAL ZİYARETİ

aksaray valisi aykut pekmez’in eşi yeşim pekmez  beraberinde; emniyet müdürü ali karabağ’ıneşi reyhan karabağ, aile ve sosyal politikalar İl müdürü İsrafil aktürk ilebirlikte,türk silahlı kuvvetlerinin afrin’de terör örgütlerine yönelikbaşlattığı zeytin dalı operasyonunda,terör örgütü mensupları ile girdiğiçatışmada yaralanarak gazi olan yüksel Özdilek’i ziyaret etti. 

yeşim pekmez ; ortaköy İlçesinde annesi rafet Özdilek ilebirlikte yaşayan yüksel Özdilek ile bir süre görüştü. yeni nişanlanan Özdilek’ehayırlı olsun dileğinde bulunan pekmez; tedavi süreci devam eden Özdilek’eallah’tan şifalar vermesini diledi.

türk askeri olmaktan duyduğu onur ve gururun büyüklüğünübelirterek tekrar görevine dönmek istediğini belirten gazi yüksel Özdilekveannesi rafet Özdilek ile bir süre sohbet eden yeşim pekmez ; vatanın vemilletin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitler ve yüksel Özdilekgibi kahramanlar sayesinde bu milletin ve türk devletinin her zaman varolacağını belirtti.

devletin ve milletin şehitlerinemanetleri aileleri ve gazilerin her zaman yanında olduğunu vurgulayan pekmez;şehitlere rahmet dileyerek Özdilek ve bütün gazilere acil şifalar dileyereksağlıklı ve mutlu bir hayat temennisinde bulundu.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası