Gündem

ADALET SARAYI ve LOJMAN YAPIM İŞİNİ ESKİL BELEDİYESİ ÜSTLENDİ

eskil belediyesi meclis toplantısı sonucu alınan kararla,eskil ilçesine adliye sarayı ve lojmanı yapım kararı alındı. konum itibariyleyetersiz kalan eskil adliye binasının yerine yenisinin yapılması için uzunzamandır uğraş veriliyordu. Çalışmalara eskil belediyesinin de katılmasıylabirlikte, eskil’e yeni adalet sarayı ve lojmanı yapımı için sona gelindi.  

alınan encümen kararıyla yeni adliye binası ve lojmanyapımı işini eskil belediyesi üstlenirken, kurumsal yazışmalarda sona gelindi.konuyla ilgili açıklama yapan eskil belediye başkanı niyazi alçay,” uzunzamandır ilçemize yeni adliye binası ve lojman için çalışma sürdürüyorduk.bizim yanımız sıra adli kurumda uzun zamandır çalışmalar sürdürüyordu. gerekliyazışmalar yapıldı ve sona gelindi. daha önceden adliye binası için yertahsisini yapmıştık. bizde eskil belediyesi olarak aldığımızmeclis kararıyla bina yapım işini üstlendik. İnşallah kısa zamandailçemize yakışır bir adliye sarayı ve lojmanları yapılacak” dedi.

haber vedat t.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası