Gündem

68 YURT AYDER DERNEĞİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

68 yurt ayder dernek başkanı fahri İnce ve yönetim kuruluüyeleri ersin akgün, murat tosuner,bayram ali Özcan,İsa saygılı, gökhan tosun,selami arıbaş ve Özkan işık gazetemizi ziyaret ederek dernek faaliyetlerihakkında bilgi verdiler.

68 yurt ayder dernek başkanı fahri İnce; “yetiştirmeyurtlarından ayrılan arkadaşları bir araya getirmek ve sosyal hayatlarındayardımcı olmak için kurulmuş bir derneğiz. İki ay gibi kısa bir zaman zarfındakurulmuş olan derneğimizin amacı 18 yaşından sonra yurttan ayrılanarkadaşlarımıza sosyal imkanlar ve bir aile ortamı  yaşaması için yardımcı oluyoruz.

dernek yönetimde olan herkesin bir zamanlar devlet korumasıaltında ve yetişme yurdunda kalan birer ferttir. Şimdi ise birçok arkadaşımızfarklı kurumlarda çalışıyor” dedi. biz burada yurttan ayrılanarkadaşlarımızı  bularak onların yanındaolmak istiyoruz dedi.

gazetemiz koordinatörü yaşar karatay yapılan ziyarettenmemnuniyetini dile getirerek 68 yurt ayder derneğinin çalışmalarında başarılardiledi.

haber yaşarkaratay

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası