bölgeselamatör lig 5. grup 4.hafta müsabakası, karşılaşma dağılgan stadyumunda pazargünü saat 15’de başlayacak.
aksaray belediyespor futbol takımımız ligde oynadığı ilküç maçı da gol yemeden kazandı. temsilcimiz 9 puanla grubunda liderlikkoltuğunda bulunuyor. karşılaşma aksaray belediye tv’den canlı olarakyayınlanacak.
karşılaşma öncesinde aksaray belediyespor 9 puanlaliderlik koltuğunda bulunurken, arsuz karaağaçspor takımı ise 4 puanla 6.sıradayer alıyor.
aksaray belediyespor da ahmet durmuş sönmez kulüpbaşkanlığına getirilirken, yeni yönetim kurulunun da ilk maçı olacak. siyah-beyazlı takımımız ligin ilk üç haftasında sırasıyla deplasmanda kapadokyagöremesporu 2-0, sahasında adana vefasporu 2-0, deplasmanda mut idmanyurdubelediyesporu 1-0’lık skorlarla gol yemeden mağlup etmeyi başardı.
karşılaşmayı ankara bölgesi hakemlerinden buğrahan dilkanİnanır, Ömer sözcü ve Şükrü mert yönetirken maçın dördüncü hâkime olarak tabetül baykan görev alacak.
bal 5.grupta 4.haftanin maÇ programi
68 aksaray belediyespor- arsuz karaağaçspor
ceyhanspor- kırıkhanspor
İçelspor- mut İdmanyurduspor
talasgücü belediyespor- adana vefaspor
kiremithanespor- kapadokya göremespor
İskenderunspor- silifkespor
niğde 1970 hisarspor- kadirli demirspor