Gündem

30 AĞUSTOS İÇİN GÖRKEMLİ RESEPSİYON

aksaray valiliği 30 ağustos zafer bayramının 96.yıldönümü nedeniyle resepsiyon verdi.

aksaray valisi aykut pekmez eşi yeşim pekmez evsahipliğinde aksaray kültür merkezinde düzenlenen resepsiyona; adalet vekalkınma partisi aksaray milletvekili cengiz aydoğdu, milliyetçi hareketpartisi aksaray milletvekili ramazan kaşlı, belediye başkanı haluk Şahin yazgı,cumhuriyet başsavcısı ramazan akın, İdare mahkemesi başkanı osman erkan, baro başkanıbeytullah coşkun, vali yardımcısı kubilay ant, jandarma komutanı albay fuatanık, İlçe kaymakamları, belediye başkanları, şehit yakınları, gaziler, kamukurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

resepsiyonda davetlileri eşi yeşim pekmez ile birliktekarşılayan vali pekmez, daha sonra belediye başkanı haluk Şahin yazgı ilebirlikte davetlileri masalarında ziyaret ederek bir süre sohbet etti. valiaykut pekmez ve eşi yeşim pekmez davetlilerin 30 ağustos zafer bayramını tebriketti.

zafer bayramı pastasını eşi yeşim pekmez ile birliktekesen vali aykut pekmez yaptığı açıklamasında; şanlı zaferin 96. yıldönümükutladı.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası