Gündem

23 NİSAN’I KUTLADI

milliyetçi hareket partisi(mhp) aksaray İl başkanı ramazan kaŞli’nın “23 nisan ulusal egemenlik ve Çocukbayramı” kutlama mesajı yayınladı.

mhp aksaray İl başkanıramazan kaŞli  yayınladığı mesajda;

“türkiye cumhuriyeti’nintemel taşlarını oluşturan türkiye büyük millet meclisi’nin kuruluşunun 98.yıl dönümünde “23 nisan ulusal egemenlik ve Çocuk bayramı”nı kutlamanın gururuve mutluluğu içerisindeyiz.
büyük Önderimiz atatürk’ün samsun’a çıkarak,kurtuluş meşalesini ateşlemesiyle başlayan,  23 nisan 1920 tarihindetürkiye büyük millet meclisi’nin toplanmasıyla ve milletimizin tüm bireylerininkenetlenmesi ile devam eden egemenlik mücadelesinin geçmişimizde vegeleceğimizde seçkin ve anlamlı bir yeri bulunmaktadır.
milletimizin değerli varlığı olançocuklarımızın, en uygun ortamlarda yetişmeleri ve ileriye dönük adımlarındahiçbir sıkıntı ve güçlük yaşamamaları temel amaçlarımız arasındadır. devlet vemillet olarak, gelişen çağın gerisinde kalmamak ve çocuklarımızın eğitim veyaşam koşullarını iyileştirebilmek için öncelikle, onlara çağın gerektirdiğibilgi ve becerileri kazandırmalı ve buna yönelik ortamlar hazırlamalıyız.geleceğin yetişkinleri olarak topluma yön verecek çocuk ve gençlerimizi, hukukasaygılı, kurallara uyan, yeniliklere açık, bakış açısı geniş, özgür düşünceyesahip insanlar olarak yetiştirmeliyiz.
sevgili Çocuklar;  sizler de, milletimizingelecekte de gelişmiş toplumlar arasında söz sahibi olması, çağdaş medeniyetlerseviyesini yakalaması, büyük ve güçlü türkiye idealini gerçekleştirebilmesiiçin en iyi şekilde kendinizi yetiştirmelisiniz. Çünkü günümüzde yetişmiş insangücü milletimizin geleceğe sağlam adımlarla ulaşması için en çok ihtiyaçduyulan nitelikler arasındadır.
bu umutla 23 nisan milli egemenlik ve Çocuk bayramı’nıkutluyor, dünyanın bütün çocuklarına barış ve mutluluk getirmesi temennisiyleçocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum” dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası