Gündem

23 NİSAN BAYRAMINI KUTLADIĞIMIZ BUGÜNDE SEÇİM STARTINI VERİYORUZ

chp aksaray İl başkanı ramazan koçak 23 nisan ulusalegeenlik ve Çocuk bayramının 98. yıl dönümü münasebetiyle yaptığı basınaçıklamasında;

“türkiye büyük millet meclisinin kuruluşunun 98. yıldönümündemustafa kemal atatürk’ü, kurtuluş savaşının tüm kahramanlarını saygı verahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın 23 nisan ulusal egemenlik ve Çocukbayramını kutluyorum.

tek adam tarafından etkisiz ve yetkisiz hale getirilen vekuruluş yıldönümünü kutladığımız türkiye büyük millet meclisini 24 haziran’datekrar milletin egemenliğine vereceğiz ve türkiye cumhuriyeti’ni kuruluş ilkefelsefelerine tekrar döndüreceğiz.

seçim startımızı aksaray kültür merkezinde 23 nisanpazartesi günü saat 18.30’da İstanbul milletvekilimiz sayın eren erdem’inkatılımlarıyla vermiş olacağız. bu kutlu günde tüm üyelerimizi ve gönlüdemokrasinden, haktan, hukuktan, huzurdan  yana olan tüm yurttaşlarımızı kültür merkezinedavet ediyorum.saygılarımla..” dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası