Gündem

2019 YILI ÜLKEMİZE MUTLULUK GETİRSİN

aksaray belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak yeniyılın, ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam dünyasına hayırlara vesile olmasınıdiledi.

başkan yazgı mesajındaşu ifadelere yer verdi “2019 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığahayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasınıdiliyorum. türkiye’nin yakın dönemde başlattığı büyük atılımların 2019 yılındada kararlılıkla devam etmesini, istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecinin kat katartarak yeni başarılarla taçlanmasını temenni ediyorum. güçlenen ülkemizdeaksaray’ımızın da hak ettiği yeri alarak hızlı bir şekilde gelişmeye devamedeceğini, ifade etmek isterim.

bu vesileyle yeniumutlarla karşıladığımız 2019 yılının insanlığa barış getirmesini, ülkemizin,milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini güçlendirmesini temenni ediyor,bütün vatandaşlarımızı sevgiyle, saygıyla selamlıyorum” dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası