Gündem

2018-2019 Amatör Futbol Sezonu Hayırlı Olsun

aksaray askf başkanı cavit kılıç,“ biz buraya hizmet içingeldik. İnşallah bunu sonuna kadar hep beraber devam ettireceğiz. her şeyaksaray sporu için, her şey aksaray futbolu için ” dedi.

aksaray askf başkanı cavit kılıç, “ yeni sezonun hepimizehayırlar getirmesini, kazasız belasız bir sezon geçirmeyi cenabı hak’tan niyazediyorum. bizler amatör spor kulüpleri federasyonu ve  taban birliklerimizle beraber  dostluk ve kardeşlik  içerisinde faaliyet sürdürüyoruz. bu zamanakadar kardeşçe her konuda fikirlerimizi paylaşarak aksaray sporununsorunlarının çözümünde birlikte hareket ederek birlikte adım attık. bundansonra da böyle devam edecek inşallah. sezon içerisinde elbette sorunlar, sıkıntılarolacaktır. başkanlarımızdan,  sporcukardeşlerimizden  problem olduğunda birsalise düşünsek aslında birçok olayın önüne geçebileceğimizin farkındaolmalıyız. kızdığımız anda sıcağı sıcağına yaşadığımız olaylarınneticesinde  açıklama yapmak, konuşmak,sosyal medyada paylaşmak geri dönülebilecek hata yapmamıza sebebiyet  verebilir. bu yüzden sağduyulu daha sağlıklıbir şekilde sezona başlaması ve inşallah sezon sonunda herkesin hak ettiğibaşarıyı elde edeceği kanaatindeyim. her şey aksaray sporu için, her şeyaksaray futbolu için.  biz buraya hizmetiçin geldik. İnşallah bunu sonuna kadar hep beraber devam ettireceğiz.  katkı ve destekleriniz için hepinize teşekkürediyorum”. yeni sezonun hepimize sağlık, mutluluk, başarı getirmesinidiliyorum.” şeklinde konuştu.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası