aksaray’a 2. osb kurulması çalışmaları kapsamındabelirlenen yerlerle ilgili kurum görüşlerinin değerlendirildiği istişaretoplantısı aksaray ticaret ve sanayi odası meclis toplantı salonundagerçekleştirildi.
aksaray valisi ali mantı başkanlığında düzenlenentoplantıya atso başkanı cüneyt göktaş, İl Özel İdaresi genel sekreteri ramazanaltundağ, osb müdürü ayhan ermiş ile kamu kurumları müdürleri katıldı.
toplantıda 2. osb için belirlenen yerlerin durumları değerlendirilirken,kurumların belirlenen alternatif yerler ile ilgili yaptığı teknik çalışmalargörüşüldü.