Gündem

2. AKSARAY GENÇLİK FESTİVALİ BAŞLIYOR

4-6 mayıstarihleri arasında gerçekleşecek festivalde geleneksel oyunlar başta olmakÜzere teknolojiden müziğe kadar her yaşa uygun etkinlikler var.

aksaray belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenecekolan aksaray gençlik festivali 4 – 6 mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Özellikle de gençlerin merakla beklediği gençlik festivali 4mayıs cuma günü bu yılda yine kılıçaslan parkında başlıyor. festivalin ilk günüyani cuma günü saat 20.00’da pop müziğinin parlayan yıldızı elif kaya sahnealacak.

5 mayıs cumartesi günü ise yine saat 20.00’da gençlerinseverek dinlediği pop müziğinin sevilen isimlerinden buray konserigerçekleşecek.

festivalin son günü ise 6 mayıs pazar günü saat 20.00’dakendilerine özgü müziği ile dikkat çeken grup kolpa sahneye çıkacak. 

ayrıca festivalde birbirinden farklı oyun ve etkinliklere yeralacak. sokak oyunları, okçuluk, 12 d sinema, genç sahne, playstation,paintball gibi oyunlarla gençler eğlenceye doyacak.

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, 4 mayıs cumagünü saat 14.00’da başlayacak olan gençlik festivalinde özelliklede gençleribekleyen bir dolu sürprizlerin olduğunu açıkladı. başkan yazgı, 3 gün boyuncasürecek festivale herkesi davet etti.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası