Gündem

15 TEMMUZ DERS VEREN BİR DESTANDIR

İl meclis başkanı  m.mehmettÜzÜn yaptığı açıklamada; ’’15 temmuz, vatanımızın bölünmez bütünlüğünün,milletimizin azim ve kararlılığının, milli birlik ve beraberliğinin bütündünyaya bir kez daha gösterildiği bir tarih, dünya toplumlarına ve devletlerineders veren bir destandır.

demokrasinin bir kez daha galip geldiği bumücadelede;   tankın, topun, uçağın,helikopterin, tüfeğin karşına sadece ve sadece imanıyla, inancıyla ve yüreğiyledikilen türk milleti;  tıpkıÇanakkale’de, İstiklal savaşında olduğu gibi tüm fertleriyle tek yürek olaraksokaklara dökülmüş ve bir kez daha yeri geldiğinde gazi ve şehitolunabileceğini göstermiştir.

15 temmuz’da evinde rahat oturmaktansa Ülkesi için ölmeyitercih eden bir millettir türkiye. Ülkemizin yüz yüze kaldığı tehditlerebedenleriyle siper olan vatandaşlarımıza karşı hepimiz sorumluluk taşıyoruz.yaşananların tekrarına izin vermememiz, ülkemiz ve geleceğimiz için daha büyükdeğer üretmemiz, bir gün öncesinden daha iyi olmak üzere yorulmadan vekararlılıkla çaba göstermemiz gerekiyor.milletimizin darbe teşebbüsü karşısındagösterdiği refleksin böylesine senkronize olmasında güçlü bir liderliğin payıbüyüktür.cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ın önderliği, halkıninancını pekiştirmiş ve direnişi başarılı kılmıştır.

bu cennet vatanın kahraman evlatları, bütün terörörgütlerine karşı aynı ruh ve anlayışla birliğini, bağımsızlığını vedemokrasisini korumaya devam edecektir. rabbim vatanımıza kast eden hainlerefırsat vermesin. bu duygu ve düşüncelerle, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimiziminnet ve şükranla anıyorum.”dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası