13

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR

aksaray belediyesi merkez üssü kahramanmaraş olarak belirlenen ve ilimizde de hissedilen depremin yıkıcı etkilerinden mağdur olan vatandaşların yanında olmak için yardım kampanyası başlattı. kahramanmaraş’ın pazarcık ilçesinde 7,4 büyüklüğünde meydana gelen..

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR

aksaray belediyesi merkez üssü kahramanmaraş olarak belirlenen ve ilimizde de hissedilen depremin yıkıcı etkilerinden mağdur olan vatandaşların yanında olmak için yardım kampanyası başlattı.

kahramanmaraş’ın pazarcık ilçesinde 7,4 büyüklüğünde meydana gelen deprem tüm türkiye’de olduğu gibi aksaray’da da hissedildi. Özellikler güneydoğu anadolu bölgesinde çok sayıda binanın yıkılması ölü ve yararlıların olması sebebi ile aksaray belediyesi’de yardım tırı çıkartmak için kampanya başlattı.
aksaray belediyesi yetkililer vatandaşlara aksaray belediyesi’ne bağlı sosyal yardım İşleri müdürlüğü’nde ve fatih mahallesinde bulunan kapalı semt pazarında oluşturulan toplama alanlarına yardım yapmaları çağrısında bulundu.
depremzedelerin anlık ihtiyaçlarının karşılanması için havaların soğuk olması sebebi ile kuru gıda, ısıtıcı, battaniye ve giysi gibi yardımların öncelikli olması gerektiği vurgulandı. yardım yapmak için bilgi almak isteyen vatandaşların 444 55 68 numaralı telefondan bilgi alabilecekleri duyuruldu.
haber bülteni
banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL