Siyaset

GÖRKEMLİ BAŞVURU

27. dönem türkiye büyük meclisi aksaray milletvekili adayadayı hasan daĞ yanında bulunan 400 kişilik kalabalık bir ekiple adayadaylığına müracaatını gerçekleştirdi. kalabalık bir ekiple gelen hasan dağ, 27. dönem türkiyebüyük meclisi..

GÖRKEMLİ BAŞVURU

27. dönem türkiye büyük meclisi aksaray milletvekili adayadayı hasan daĞ yanında bulunan 400 kişilik kalabalık bir ekiple adayadaylığına müracaatını gerçekleştirdi.

kalabalık bir ekiple gelen hasan dağ, 27. dönem türkiyebüyük meclisi aksaray milletvekili aday adaylığı müracaatını aksaray ak partiİl başkanlığına yaptı. 

aksaray ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy; 24 haziran2018 seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu bir dönemin başlangıcı olduğunuhepimiz biliyoruz. bu salon kalabalığı da tabloyu göstermektedir. aday adaylıksürecimiz başladı. pazar günü saat 17:00’a kadar devam edecektir. müthiş birteveccüh var. ben aday adaylarımıza teşekkür ediyorum. hasan dağ kardeşimizitanıyor biliyoruz. genç ve dinamik bir arkadaşımız. İnşallah şehrimize ivmekazandırır. tabiki de adaylık varsa nasibinde..bu çıktığı yolda kendisineteşekkür ediyorum. Özellikle tebrik ediyorum.

27. dönem türkiye büyük meclisi aksaray milletvekili adayadayı hasan daĞ; “hepinize teşekkür ediyorum. başta il başkanımız olmak üzerehasandağı bölgesinden, topakkaya bölgesinden, bayıraltı diye nitelendirdiğimizbölgeden, müthiş derecede katılım ve yoğunluk var. salona sığmadık.merdivenlere sığmadık. bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. dediğimiz gibi bizcumhurbaşkanımızın yanında yürümek için onu asla yalnız yürütmemek için birkarınca misali su taşıyıp bu ülkemizi, memleketimizi, milletimizi yalnızbırakmamak için aksaray’ımıza hizmet etmek için özellikle buraya katılımsağlayan bölgelerimizi ziyaret ettim. gördüm. sorunlara merhem olabilmek içinaksaray’daki hali hazırdaki milletvekillerimiz, valimiz, İl başkanımız bütünsorunları üstleniyor. bütün sorunları çözümlemek için çaba sarf ediyor. bizdebu çabalarına destek olabilmek için, bu yolda varız dedik. bizi bu yolaçıkartan ana kartellerden bir tanesi cumhurbaşkanımızın gençlere olanbakışıydı. cumhurbaşkanımızın gençlere yetki vererek ustalığın çiğ arındandır sözlerindençıkarak biz bu yolda varız dedik. tabiki de aday adaylık sürecinin sonundapartimiz ve liderimiz takdir ederse, aday olarak gösterileceğiz. eğer ki adayolarak gösterilmesek de aday yapılmışız gibi adaylarımızın yanında aksaray’ımıziçin memleketimiz için, liderimiz için çaba sarf edeceğiz. nefesimiz kokuncaya,ağızımız kuruyuncaya kadar bu zor süreci milletimize anlatacağız. bundankimsenin şüphesi olmasın, bundan önce nasılsak bundan sonrada aynı olacağız,aday adaylık süreci bitip adaylık açıklandığında aday olsak da olmasak da bizimtavrımız nettir. recep tayyip erdoğan’ı yalnız yürütmemektir. son olarak şunuifade etmek istiyorum. genciz, dinamiğiz, enerjimiz var alt yapımız var siviltoplum kuruluşunun başkanı olduğum süreçte çalıştık çabaladık. vekillerimizedestek vermeye çalıştık. onların çalışmalarını bir nebzede olsa güçlendirmeyeçalıştık. bu süreçten sonra aday olarak seçilirsek, bu yoldan hiçbir zaman geridönmeyeceğiz, özellikle buraya gelen topakkaya muhtarımız var. helvadere’denmuhtarlarımız geldi. kargın, akçakent, karacaören, gözlükuyu, İncesu, armutlu, alacahamidiye, hamidiye’den 2 adet muhtarımız var sağ olsunlar. akhisar,yuva şuandaburada aklıma gelmeyen çok sayıda muhtarımız katılım sağladı.  muhtarlarımız vatandaşları ve halkıylabirlikte bu önemli günde işlerini güçlerini bırakıp geldikleri için erinmeden,gücenmeden bizde bu yolda varız dedikleri için bölge insanına ve gençkardeşlerine allah onlardan razı olsun teşekkür ederim” dedi.

haber vedat t.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL