Resmi İlanlar

Gıda Ürünleri Satın Alınacak

Selahaddin Eyyübi Anadolu İmam Hatip Lisesi Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları 2023 yılı kuru gıda, yaş meyve sebze ve et ürünleri alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19..

Gıda Ürünleri Satın Alınacak

Selahaddin Eyyübi Anadolu İmam Hatip Lisesi Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları 2023 yılı kuru gıda, yaş meyve sebze ve et ürünleri alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; Selahaddin Eyyübi Anadolu İmam Hatip Lisesi Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları 2023 yılı kuru gıda, yaş meyve sebze ve et ürünleri alımı mal alımının işe başlama tarihi 15.03.2023 olup, alınacak tüm ürünler sözleşeme tarihinden itibaren hafta içi içerisinde pey der pey olarak 31.12.2023 tarihine kadar alımı yapılacak olup teknik şartnamede belirtilen esaslara uygun olmaması durumunda teslim alınmayarak yüklenici firmaya iade edilecektir. Ödeme ayda bir yada altı ayda bir hakediş düzenlenerek alınacak miktar kadar ödeme yapılacaktır. ihaleye son teklif verme tarihi ve saati 13.03.2023 – 10:30 olup ihaleye katılmak isteyen isteklilerin gerekli belgeler ile müracaat etmesi gerekir.
Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL