Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Eski Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Çelik önemli projelere imza atıyor!

Eski Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Çelik Çevre Bakanlığında önemli projelere imza atıyor.

Eski Aksaray Belediye

Çevre Fest Ankara Millet Bahçesinde Gerçekleştirildi.

 

 

Başkent Millet Bahçesi’nde “Hepimizin Bir Dünyası Var” temasıyla gerçekleştirilen ÇEVREFEST’e katılan bakanlıklar, belediyeler, özel sektör firmaları, dernekler ve üniversiteler açtıkları stantlarda çevre, sıfır atık ve yenilenebilir enerji projeleri hakkında bilgilendirme yapıyor.

Kağıt, plastik, cam şişe gibi atıklardan yapılan çalışmalarla, vatandaşlarda her atığın çöp olmadığı fikri oluşturulmaya çalışılıyor.

Ambalaj kutularının geri dönüşüme kazandırılması için kurulan depozito iade makinelerine yoğun ilgi gösteren katılımcılar, makineye attıkları her ambalaj karşılığında hediye alıyor.

İklim Tüneline giren ziyaretçilere, iklim değişikliğinin sonuçları ve atıkların doğaya verdiği zararlar videolarla gösteriliyor.

Projenin başında ise Aksaray eski Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun ÇELİK yer alıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığında önemli işlere imza atan Eğitim Yayın Dairesi Başkanı Tayfun ÇELİK Aksaray kamuya tarafından da ilgi ile takip ediliyor.Eski Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı  Tayfun Çelik NTV televizyon kanalında yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Fatma Altınok