Genel

CHP Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, seçim sonrası yaptığı ilk açıklamada bakın neler söyledi?

Mahalli İdareler Seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi’nden Aksaray Belediye Başkan Adayı olan Pelinsu Yıldırım Demir, seçimin ardından ilk kez açıklama yaptı. Pelinsu Yıldırım Demir, yaptığı açıklama kapsamında Aksaray’daki sonuçları değerlendirdi. Açıklamasında Türkiye geneli elde edilen sonuçtan da bahseden Pelinsu Yıldırım Demir, Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçim sonuçlarına göre Türkiye’nin birinci partisi olduğunu vurguladı.

Pelinsu Yıldırım Demir, sözlerine başlarken “Herkese merhaba, dün akşamdan şu ana kadar telefonum destek mesajlarıyla doldu. Destek mesajlarınız için çok teşekkür ederim. 31 Martta Türkiye genelinde çok güzel sonuçlar elde ettik. Partimiz ve ülkemiz adına çok umut verici gelişmeler yaşandı, öncelikle bu noktadaki heyecanımı ve mutluluğumu paylaşmak istiyorum” ifadelerine yer verdi.

“Türkiye adına güzel gelişmeler yaşanmıştır ve bizler Aksaray halkıyla gönül birlikteliği kurduk”

Sözlerinin devamında “Cumhuriyet Halk Partisi 2024 yerel seçimlerinde Türkiye’de imzasını attı damgasını vurdu. Aksaray’da istediğimiz, arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşamadık. Bunun için arkadaşlarımızla oturacağız, tartışacağız öz eleştirimizi vereceğiz. Muhakkak ama muhakkak Aksaray’ı Cumhuriyet Halk Partisi’nin Halkçı belediyeciliği ile kavuşturacak formülü, yöntemi bulacağız” diyen Pelinsu Yıldırım Demir, “Bizler Aksaraylılarla bir gönül birlikteliği kurduk. Sandıktan çıkan oyun çok ötesinde sıktığımız her elde, baktığımız her gözde samimiyeti ve muhabbeti gördük. Bunun için bu gönül birlikteliğimizi muhakkak koruyacağız. Bizim iddiamız her zaman şuydu; bu şehir için en çok biz çalışacağız, Aksaray için hizmeti en çok biz getireceğiz. Bu şehrin gençleri bu şehrin geleceğine sahip çıkacak. Bu sözümüzün arkasındayız. Mutlaka ama mutlaka Cumhuriyet Halk Partisi’nin Halkçı belediyecilik düzeni ile Aksaray’ı buluşturacağız. Buradan tüm Aksaraylılara teşekkür ediyorum” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

Haber: Ağustos Gerçe

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası