Gündem

GELENEKSEL MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR

aksaraybelediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği mahalle İftarları programıdevamediyor. hürriyet mahallesinde gerçekleşen iftara yaklaşık 1000 kişi katıldı.  hürriyetmahallesini muhtarlığı önünde düzenlenen iftar sofrasına belediye başkanvekilisüleyman canbulut, ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy,..

GELENEKSEL MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR

aksaraybelediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği mahalle İftarları programıdevamediyor. hürriyet mahallesinde gerçekleşen iftara yaklaşık 1000 kişi katıldı. 

hürriyetmahallesini muhtarlığı önünde düzenlenen iftar sofrasına belediye başkanvekilisüleyman canbulut, ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, ak parti merkez İlçebaşkanı hamza aktürk, ak parti gençlik kolları başkanı mehmet emin kılıç,  belediye başkan yardımcıları, belediye meclisÜyeleri, hürriyet mahallesi muhtarı yavuz yılmaz ve yaklaşık 1000 kişi katıldı.

başkanvekilisüleyman canbulut, İl başkanı hüseyin altınsoy, merkez İlçe başkanı hamzaaktürk ve belediye meclis üyeleri geleneksel mahalle iftarına katılan hürriyetmahallesi sakinlerini tek tek ziyaret ederek hasbihal ettiler.

İftarsaatinden önce konuşma yapan başkanvekili canbulut, ramazan ayının hayırlaravesile olmasını dileyerek, “tuttuğumuz oruçlar ve yaptığımız ibadetler allahkatında da inşallah kabul olur. İnşallah güzel bir şekilde ramazanımızıtamamlarız” diyerek mahalle iftarına katılan hürriyet mahallesi sakinlerineteşekkür etti.

başkanvekilininardından konuşan İl başkanı hüseyinaltınsoy, birlik ve beraberliğin önemindenbahsederek ramazan ayının paylaşma, birlik beraberlik ayı olduğunu söyledi.mahalle sakinlerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

yemeksonrası dualar edildi. vatandaşlar, belediyenin beyaz masa birimine müracaatederek isteklerini dile getirdiler. yetkililer, vatandaşların isteklerininincelenerek, değerlendirileceğini ve en kısa sürede çözüme kavuşturulacağınısöyledi.

hürriyetmahallesi sakinleri geleneksel olarak düzenlenen mahalle iftarları içinbelediye başkanı haluk Şahin yazgı’ ya teşekkür etti.

haber merkezi 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL