Siyaset

GECE GÜNDÜZ DURMAK YOK

ak parti hüseyin altınsoy, milletvekili adayları, belediye başkanı veparti yöneticileri ile katıldığı seçim çalışmalarında ak parti hükümetlerinin yaptığıhizmetleri anlatmaya devam ediyor. son olarak ortaköy ilçesinde esnaf ve vatandaşlar ile bir..

GECE GÜNDÜZ DURMAK YOK

ak parti hüseyin altınsoy, milletvekili adayları, belediye başkanı veparti yöneticileri ile katıldığı seçim çalışmalarında ak parti hükümetlerinin yaptığıhizmetleri anlatmaya devam ediyor.

son olarak ortaköy ilçesinde esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen İlbaşkanı altınsoy, aksaray’ın ve tüm türkiye’nin 16 yılda yeni yatırımlarlayükseldiğini belirtti.

türkiye’ninkader seçimi olarak gördükleri bu seçimlerin önemini vatandaşa anlatmak içinyoğun tempoda çalıştıklarını vurgulayan İl başkanı altınsoy, “seçimlertamamlanıncaya kadar gece uyumak, gündüz durmak yok. ulaşabildiğimiz her birvatandaşımıza ulaşacak, bu seçimlerin önemini, bugüne kadar iktidarımızdöneminde yaptıklarımızı ve bundan sonra da yapacağımız hizmetlerimizianlatıyoruz” dedi.

altınsoy, ak partiiktidarında aksaray’ın hizmet anlamında büyük gelişim, değişim kaydettiğinivurgulayıp, “güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü türkiye için, millet kararverecek, istikrar devam edecek.” ifadesini kullandı.

haber merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL