Gündem

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMALAYA DEVAM

başkan mahallemde projesikapsamında 250 kişilik çalışma ekibi ile mahalleleri tek tek gezen aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı mahalle programlarına hız kesmeden devamediyor. geçtiğimiz hafta İstiklalmahallesi, mehmet akif ersoy mahallesi gibi..

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMALAYA DEVAM

başkan mahallemde projesikapsamında 250 kişilik çalışma ekibi ile mahalleleri tek tek gezen aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı mahalle programlarına hız kesmeden devamediyor.

geçtiğimiz hafta İstiklalmahallesi, mehmet akif ersoy mahallesi gibi mahallelerimize giderek sorunlarıyerinde dinleyip çözüme kavuşturan belediye başkanı haluk Şahin yazgı ziyaretleriniçarşı merkezindeki zincirli mahallesi, sofular mahallesi, muhsin çelebi ve deremahallesinde sürdürüyor.

vatandaşların istek vetalepleri doğrultusunda eksiklikleri inceleyen başkan yazgı, dere mahallesindesu ve kanalizasyon müdürlüğü’ne, fen işleri müdürlüğüne ve park bakçemüdürlüğüne eksiklerin giderilmesi için talimatlar verdi. dere mahallesi esnafve mahalle sakinlerinin yol ve kaldırımlarda bakım yapılması isteklerini degeri çevirmeyen başkan yazgı fen İşleri müdürlüğü’nün yaptığı kaldırımçalışmalarını yerinde inceledi.

göreve geldiği günden birçok noktasına park yapan başkan yazgı, çocukların parklarda daha sağlıklı vedaha eğlenceli vakit geçirebilmeleri için park ve oyun alanlarındaki yıprananve zarar gören oyun araçlarını onarım ve bakım işlerini gerçekleştirdi. Şehrinestetik görünümüne büyük önem veren belediye başkanı haluk Şahin yazgı dere mahallesindebulunan park ve sokakların dere mahallesine yakışır bir görünüme kavuşması içintemizlik ekipleri talimat vererek dere mahallesinin pırıl pırıl bir görünümesahip olmasını sağladı.

gittiği mahallelerde şehitaileleri ve gaziler başta olmak üzere engelli, yaşlı ve ihtiyaç sahibi aileleriziyaret eden başkan yazgı’ ya vatandaşlar teşekkür etti.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL