Asayiş

GAYBUBET EVLERİNE OPERASYON

aksaray’da fetullahçı terör Örgütü/paralel devletyapılanmasına (fetÖ/pdy) yönelik operasyonda örgütün hücre evinde saklanan2 firari zanlı gözaltına alındı. edinilen bilgiye göre kaçakçılık ve organize suçlarlamücadele ve İstihbarat Şube müdürlüklerince yapılan müşterek çalışmalarneticesinde, fetÖ/pdy..

GAYBUBET EVLERİNE OPERASYON

aksaray’da fetullahçı terör Örgütü/paralel devletyapılanmasına (fetÖ/pdy) yönelik operasyonda örgütün hücre evinde saklanan2 firari zanlı gözaltına alındı.

edinilen bilgiye göre kaçakçılık ve organize suçlarlamücadele ve İstihbarat Şube müdürlüklerince yapılan müşterek çalışmalarneticesinde, fetÖ/pdy silahlı terör örgütü yapılanması ile irtibatlı veiltisaklı olduklarından dolayı haklarında önceden tahkikat başlatılan ve firarkonumunda olan, fetÖ/pdy silahlı terör örgütü üyesi oldukları için aranmakayıtları bulunan ve örgüt tarafından gaybubet evleri olarak nitelendirilenevlerde saklandıkları değerlendirilen, levent Ö. (afyon ilinden aranıyor) ,İbrahim m.( aksaray ilinden aranıyor)isimli şahıslar tespit edilen evlerde yakalanarakgözaltına alındı.

aksaray eğitim ve araştırma hastanesi’nde sağlıkkontrolünden geçirilen zanlılar emniyete götürüldü.

haber yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL