Asayiş

FUHUŞA TEŞVİK SUÇUNDAN ARANAN ŞAHIS YAKALANDI

aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri icra ettikleri devriye faaliyetleri esnasında, bir kimseyi fuhuşa teşvik etmek suçundan aran ve hakkında 12 yıl 2 ay 29 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir..

FUHUŞA TEŞVİK SUÇUNDAN ARANAN ŞAHIS YAKALANDI
aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri icra ettikleri devriye faaliyetleri esnasında, bir kimseyi fuhuşa teşvik etmek suçundan aran ve hakkında 12 yıl 2 ay 29 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahsı yakalayarak gözaltına aldı.
edinilen bilgilere göre olay; aksaray merkeze bağlı sağlık beldesinde meydana geldi. aksaray İl jandarma komutanlığına bağlı jasat dedektifleri ve komando unsurları, yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla aksaray cumhuriyet başsavcılığının talimatları doğrultusunda devriye faaliyetleri yaptı. sağlık beldesinde yapılan devriye esnasında bir kimseyi fuhuşa teşvik etmek suçundan aran ve hakkında 12 yıl 2 ay 29 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ö.f.g isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. gözaltına alınan şahıs jandarma merkezindeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL