Spor

FORMANI AL, MAÇA GEL

68 aksaray belediyespor yönetim kurulu üyeleri,  önümüzdeki sezon aksaray belediyesporunmaçlarını izlemek için dağılgan stadyumuna gelecek olan taraftarlarının, siyah-beyazlı formalarını giyerek maçlarını izlemeleri için, taraftarlara satışıyapılmak üzere yeni formalar dizayn ederek..

FORMANI AL, MAÇA GEL

68 aksaray belediyespor yönetim kurulu üyeleri,  önümüzdeki sezon aksaray belediyesporunmaçlarını izlemek için dağılgan stadyumuna gelecek olan taraftarlarının, siyah-beyazlı formalarını giyerek maçlarını izlemeleri için, taraftarlara satışıyapılmak üzere yeni formalar dizayn ederek hazırlıklara başladılar.

aksaray belediyespor yönetim kurulu üyeleri, siyah- beyazkuşaklı formalardan yaptırarak taraftarların satın almasını sağlayacak. siyah-beyazlı taraftarlarda sezon boyunca bu formaları giyerek tribünde takımlarınadestek olmaları sağlanacak.

aksaray belediyespor yönetimi, tribünde, çarşı da, yaşamalanının her yerinde siyah- beyazlı aksaray spor formasının giyilmesinisağlayıp, rakip takımlara baskı kurulması ve aksaray spora sahip çıkılmasıadına formanı al, maça gel sloganını geliştirdiler.

haber yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL