Siyaset

ESNAF ZİYARETİNE DEVAM

aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı ile ak parti milletvekili ve adayı cengiz aydoğdu,muhsin Çelebi mahallesinde bulunan esnafları ziyaret ederek 24 haziranseçimleri için destek istedi. ziyaretsırasında ilgiyle karşılanan milletvekili adayı cengiz..

ESNAF ZİYARETİNE DEVAM

aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı ile ak parti milletvekili ve adayı cengiz aydoğdu,muhsin Çelebi mahallesinde bulunan esnafları ziyaret ederek 24 haziranseçimleri için destek istedi.

ziyaretsırasında ilgiyle karşılanan milletvekili adayı cengiz aydoğdu ve belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı,esnaflarla hasbihal edip karşılıklı görüşalışverişinde bulunuldu.

24haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesindeesnaf ziyaretini sürdüren ak parti milletvekili adayı cengiz aydoğdu vebelediye başkanı haluk Şahin yazgı, muhsin Çelebi mahallesinden bulunan esnaflardan24 haziran seçimlerinde devam sözü aldılar.

kendilerininçok iyi karşılandığını ifade eden milletvekili cengiz aydoğdu ve belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı, “Şehrimizde bulunan tüm esnaflarımıza vermişoldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

habermerkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL