Siyaset

ESNAF VE VATANDAŞLAR ‘İSTİKRAR’DAN YANA

24 haziran 2018 pazar günü yapılacak olan cumhurbaşkanlığıve 27.dönem milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala milletvekiliadaylarının çalışmalarıda hız kesmeden gece gündüz devam ediyor. aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, ak parti..

ESNAF VE VATANDAŞLAR ‘İSTİKRAR’DAN YANA

24 haziran 2018 pazar günü yapılacak olan cumhurbaşkanlığıve 27.dönem milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala milletvekiliadaylarının çalışmalarıda hız kesmeden gece gündüz devam ediyor.

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, ak parti grupbaşkan vekili İlknur İnceöz, milletvekili cengiz aydoğdu,eski bakan ve müsteşarcenap aşçı,belediye meclis üyeleri ve ak parti teşkilat mensuplarıyla birlikteesnaf gezilerini sürdürdü.

başkan yazgı ve beraberindeki heyet,bankalar caddesindekiişyerlerini tek tek ziyaret ederek esnaflarla ve vatandaşlarla hasbıhalettiler.

24 haziranda yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27.dönemmilletvekilliği seçimlerinin hem ülkemiz hem de milletimizin geleceği açısındançok büyük önem arz ettiğini ifade eden başkan yazgı ve ak parti heyeti esnaflarve vatandaşlardan pazar günü mutlaka sandık başına giderek kendi geleceklerineoy vermelerini istediler.

aksaraylı seçmenler ise seçimin öneminin farkındaolduklarını belirterek “ Ülkemiz ve çocuklarımızın geleceği için oyumuzu sayıncumhurbaşkanımız ve ak partiden yana kullanacağız” şeklinde konuştular.

 haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL