Eğitim

ESKİL MYO İLK MEZUNLARINI VERDİ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektör yardımcısı prof. dr. hacı murat yılmaz, eskil meslekyüksekokulu’nun bu yıl ilk mezunlarını verdiğini söyledi.  kurulduğugünden bu yana hızlı bir gelişim gösteren ve sadece akademik olarak değil,sosyal ve..

ESKİL MYO İLK MEZUNLARINI VERDİ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektör yardımcısı prof. dr. hacı murat yılmaz, eskil meslekyüksekokulu’nun bu yıl ilk mezunlarını verdiğini söyledi. 

kurulduğugünden bu yana hızlı bir gelişim gösteren ve sadece akademik olarak değil,sosyal ve kültürel olarak da ilçeye önemli katkılar sağlayan eskil myo’nun ilkmezuniyet töreninde renkli görüntüler yaşandı. törene katılan asÜ rektöryardımcısı prof. dr. hacı murat yılmaz, milli ve manevi değerlere bağlı,günümüz dünyasını iyi okuyabilen nesiller yetiştirmek adına gayretgösterdiklerini ifade etti. eskil myo’nun önemli bir potansiyele sahip olduğunadikkat çeken prof. yılmaz, “okulumuz ilk mezunlarını verdi. tüm mezunöğrencilerimize yeni hayatlarında başarılar diliyoruz. Öğrencilerimizin, buradaedindikleri bilgilerle, toplum faydasına önemli işler yapacağına inanıyoruz.tüm ailelerimize ve akademisyenlerimize de emek ve katkıları münasebetiyleteşekkür ediyoruz” dedi.

okulyöneticileri, ilçe protokolü, öğrenci velileri ve çeşitli sivil toplumkuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı törende dereceye giren öğrencilerehediyeleri takdim edildi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL