Ekonomi

EREĞLİ TSO ATSO’YU ZİYARET ETTİ

ereğli ticaret ve sanayi odası, ilimiz iş dünyasının öncükuruluşu olan aksaray ticaret ve sanayi odasına hayırlı olsun ziyaretigerçekleştirdi. ereğli ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanımahmut Özkoç ve yönetim kuruluüyelerinden..

EREĞLİ TSO ATSO’YU ZİYARET ETTİ

ereğli ticaret ve sanayi odası, ilimiz iş dünyasının öncükuruluşu olan aksaray ticaret ve sanayi odasına hayırlı olsun ziyaretigerçekleştirdi.

ereğli ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanımahmut Özkoç ve yönetim kuruluüyelerinden oluşan heyet, aksaray ticaret vesanayi odası yönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş ve yönetim kurulu üyelerinehayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

yeni dönemde türkiye odalar ve borsalar birliğine bağlısivil toplum kuruluşları olarak birlik ve beraberlik çatısı altında veereğli’de ve aksaray’da en iyi hizmeti vereceklerinin altını çizen ertsobaşkanı mahmut Özkoç, ziyaret sırasında yaptığı açıklama da “bölgemizin enönemli ticaret ve sanayi odalarından birisi olan atso’nun yeni dönemdekiyönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş ve yönetim kuruluna yeni görevlerininhayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

türkiye’nin en önemli geçiş güzergahlarının başlarındayer alan aksaray’a inanıyorum ki çok güzel projeler kazandıracak ve aksaray’ısanayi Şehri ve ticaret merkezi yapacaklardır. bizlerde aynı şekilde ereğli’mizde çalışacak bölgemizin gözde ticaretmerkezlerinden birisi haline getireceğiz. 

dünya’nın neresine giderseniz gidin birlik veberaberliğin olduğu her yerde başarı olmuş başarının getirdiği güçle birlikteşehirler, ilçeler gelişme göstermiştir. bizlerde aksaray ticaret ve sanayiodamızla her daim birlikte olacak ereğli ve aksaray için ne gerekiyorsa fazlasıile yapacağız” dedi.

atso başkanı göktaş “ortakaklın gücüyle geleceğin Şehrini İnşa edeceğiz”

ertso başkanı mahmut Özkoç ve etso heyetine ziyarettendolayı teşekkür eden aksaray ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanıcüneyt göktaş, ziyaret sırasında yaptığı açıklama da; “dünya’da Ülkelerin değilşehirlerin yarıştığı bir ortamda aksaray’ı bölgemizin sanayi şehri ve ticaretmerkezi yapmak için atacağımız adımlarda ortak aklın gücüne ihtiyacımızolduğunu her alanda dile getiriyorum.

2023 türkiye’sinin sanayi kentini aksaray’da inşa etmekadına bizim en çok ihtiyacımız duyduğumuz konu birlik ve beraberlik üzerinedir.bununla ilgili olarak aksaray’da ve bölgemizde sık sık toplantılar veprogramlar düzenliyor bu duygularımızı dile getiriyoruz.

ereğli ticaret ve sanayi odası başkanımız mahmut Özkoççok güzel bir mesaj verdi. sayın başkanımızın da dediği gibi eğer bizler birolur birlik olabilirsek hem şehirlerimiz kazanır hem de bölgemiz kazanır. bugünereğli ve aksaray’ın birlikte ticaret yaptığı birçok sektör vardır. bizler buticaretleri daha fazla artırmalı şehirlerimize ve ilçelerimize en fazla katkısağlayan kurumlar olmalıyız.

bugün ticaret ve sanayi odaları bulundukları yerlerinticaretteki öncü kuruluşları ise üzerine düşen görevlerini başarı ile yerinegetirmelidir. aksaray ticaret ve sanayi odası ile ereğli ticaret ve sanayiodası bu anlamda üzerine düşeni fazlası ile yapacaktır. birlik veberaberliğimizin daim olması dileği sayın başkanlarımıza ve ertso heyetineziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor yönetim kurulum adına şükranlarımısunuyorum” dedi.

haber merkezi 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL