Gündem

En İyi Narkotik Polisi Anne

2022 yılı narkorehber, narkogençlik ve en İyi narkotik polisi anne projesini yaptı. İçişleri bakanlığı tarafından hayata geçirilen proje ile uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı, aile içi iletişim, çocuk, ergen iletişimi, bağımlılık sorununda..

En İyi Narkotik Polisi Anne
2022 yılı narkorehber, narkogençlik ve en İyi narkotik polisi anne projesini yaptı. İçişleri bakanlığı tarafından hayata geçirilen proje ile uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı, aile içi iletişim, çocuk, ergen iletişimi, bağımlılık sorununda çözüm yolları ve önerileri gibi konularda, anne ve anne adaylarının bilinçlendirilmesi ve farkındalığının artırılması sağlandı.
aksaray İl emniyet müdürlüğüne bağlı narkotik suçlarla mücadele Şube müdürlüğü ekipleri 2022 yılında vatandaşları uyuşturucu ile mücadele kapsamında bilgilendirme-farkındalık oranını arttırmak amacı ile İçişleri bakanlığı koordinesinde “narko rehber”, “narko gençlik” ve  “en İyi narkotik polisi anne” projeleri yürüttü. bu proje kapsamında; 2022 yılında toplam (65) faaliyet yapan narkotik suçlarla mücadele Şube müdürlüğü ekipleri  (6.865) kişiye ulaşılırken uyuma aplikasyonu hakkında bilgilendirme yaparak broşür dağıtımında bulunuldu.  
 aksaray İl emniyet müdürlüğüne bağlı narkotik suçlarla mücadele Şube müdürlüğü ekipleri yaptıkları açıklamada;  geleceğimizin teminatı çocuk ve gençlerin korunmasına yönelik faaliyetlerimiz kararlılıkla devam edecektir dedi.
haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL