Eğitim

EMNİYETTEN KAÇIŞ YOK

aksaray İl emniyet müdürlüğüne bağlı asayiş Şube müdürlüğü ekiplerinin 7/24  yaptığı uygulama ve çalışmalarda 3750 şahsın uyap ve g.b.t. sorgusu yapılırken haklarında yakalama kararı bulunan 26 firari şüpheli göz altına..

EMNİYETTEN KAÇIŞ YOK
aksaray İl emniyet müdürlüğüne bağlı asayiş Şube müdürlüğü ekiplerinin 7/24  yaptığı uygulama ve çalışmalarda 3750 şahsın uyap ve g.b.t. sorgusu yapılırken haklarında yakalama kararı bulunan 26 firari şüpheli göz altına alındı. yakalan 26 şahıstan 10 ‘u çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
aksaray İl emniyet müdürlüğüne bağlı asayiş Şube müdürlüğü ekipleri 7/24 uygulama ve çalışmalarına devam ediyor.
aksaray İl emniyet müdürlüğüne bağlı asayiş Şube müdürlüğü ekipleri20-26/12/2022 tarihleri arasında aksaray cumhuriyet başsavcılığının talimatları doğrultusunda yaptığı çalışmalarda; 3750 şahsın uyap ve g.b.t. sorgusunu yaparak, haklarında yakalama kararı bulunan 26 firari şüpheliyigözaltına aldı. yakalanarak gözaltına alınan şüpheli şahıslardan kesinleşmiş hapis cezası bulunan 10 şüpheli şahıs çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak ceza İnfaz kurumu müdürlüğüne teslim edildi.
adli olaylara karıştığı tespit edilen 158 şüpheli hakkında da yasal işlem yapılarak, gözaltına alınan 4 şüpheliden 2’si tutuklanarak ceza İnfaz kurumu müdürlüğüne teslim edildi. yapılan uygulama ve denetimlerde gözaltına alınan şüphelilerin araç ve üzerlerinde yapılan aramada;2 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız kurusıkı tabanca,2 adet ruhsatsız av tüfeği ile 46 adet fişek1 adet çalıntı motosiklet ve uyuşturucu madde ele geçirildi.
aksaray İl emniyet müdürlüğüne bağlı asayiş Şube müdürlüğü ekiplerince yapılan açıklamada; suç ve suçlularla mücadelemiz kararlıkla 7/24 devam edecektir denildi.
haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL