Ekonomi

STK BAŞKANLARINDAN GÖKTAŞ’A ZİYARET

aksaray ziraat odası başkanı emin koçak, aksaray damızlıkkoyun keçi yetiştiricileri birliği başkanı mahmut aktürk, ziraat mühendisleriodası başkanı serkan koray zeybek ve aksaray damızlık sığır yetiştiricileribirliği başkanı bekir kayan, atso başkanı cüneyt göktaş’a hayırlı olsunziyaretinde bulundu.

aksaray ticaret ve sanayi odasının, şehrimiz sanayisininöncü kuruluşu olduğunun altını çizen ziraat odası başkanı emin koçak, yenidönemde yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlenen cüneyt göktaş’a hayırlıolsun dileklerini iletirken, açıklamasının devamında; “aksaray ticaret vesanayi odasının 2018 – 2022 yılında yönetim kurulu başkanlığı görevini icraedecek olan sayın cüneyt göktaş’a ve yönetim kuruluna yeni dönemde başarılardiliyorum.

Ülkemizin hızla gelişen sanayi şehirlerinden birisi olanaksaray’da, şehrimiz iş dünyasının çatı görevini üstlenen ticaret ve sanayiodamız ile ziraat odamız her alanda diğer sivil toplum kuruluşlarımızın vetarım platformumuzun katılımları ile aksaray yararına olacak her çalışmadabirlik içerisinde hareket edecektir. bu anlamda atso başkanımızın da verdiğibirlik ve beraberlik mesajında olduğu gibi hareket edeceğiz” dedi.

aksaray damızlık koyun, keçi yetiştiricileri birliğibaşkanı mahmut aktürk ise yapmış olduğu açıklama da “İlimizin en önemli siviltoplum kuruluşlarından birisi olan ticaret ve sanayi odamızın yeni dönemdekiyönetim kurulu başkanlığına gelen sayın cüneyt göktaş ve çalışma arkadaşlarınaaksaray koyun, keçi yetiştiricileri birliği olarak başarılar diliyorum. aksarayher alanda büyüyen, gelişen bir şehir konumundadır. bunda en büyük etkenlerdenbirisi de sivil toplum kuruluşlarımızın çok iyi şekilde çalışarak şehrimizekatkı sağlamasındandır.

 bizler aksaray’ıngelişmesi ve büyümesi için her alanda birlikte hareket edeceğiz.  Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşmasına katkısağlamak için sanayisinde, tarımında, hayvancılığında ve turizminde büyükbaşarılar elde etmeliyiz. bunu da birlik içerisinde gerçekleştirebiliriz. buanlamda atso başkanımız ile şehrimize katkı sağlamak için çalışacağız” dedi.

ziraat mühendisleri odası başkanı serkan koray zeybek’teatso başkanı cüneyt göktaş’a hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, “ticaret vesanayi odamızın her anlamda ilimiz iş dünyasına, sanayisine ve ticaretine katkısağlayacağına canı gönülden inanıyor ve atso başkanımız cüneyt göktaş ilebirlikte yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi.

damızlık sığır yetiştiricileri birliği başkanı bekir kayanise ziyaret sırasında yapmış olduğu açıklama da“aksaray ticaret ve sanayiodamızın çok değerli başkanı cüneyt göktaş’a yeni görevinde başarılardiliyorum. damızlık sığır yetiştiricileri birliği olarak sayın başkanımızla heralanda aksaray için çalışma içerisinde olacağız. biz sivil toplumkuruluşlarının temsilcileri olarak ortak gayemiz aksaray’ı çok daha iyi yerleregetirebilmektir. bu anlamda her kesimle birlikte hareket edilerek, ortak akıllaçalışmalar yürütmeye devam etmeliyiz” dedi.

atso baŞkani gÖktaŞ “el bİrlİĞİ İle aksaray’ibÜyÜteceĞİz”

aksaray ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanıcüneyt göktaş ise yapmış olduğu açıklama da “İlimizin önemli sivil toplumkuruluşları olan aksaray ziraat odamızın çok değerli başkanı emin koçak veaksaray damızlık koyun keçi yetiştiricileri birliği başkanımız mahmut aktürk,ziraat mühendisleri odası başkanı serkan koray zeybek ve damızlık sığıryetiştiricileri birliği başkanı bekir kayan’ı odamızda ağırlamaktan dolayı onurduydum.  değerli başkanlarım birlik veberaberliğe dair çok güzel şeyler söylediler. bizlerde ilimizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarımız, İdarecilerimiz vesiyasilerimiz ile birlikte hareket ederek aksaray’ımızı çok daha iyi yerleregetireceğiz.

aksaray’ı sanayi Şehri, ticaret merkezi haline gelmesinihep birlikte sağlayacağız. tarım ’da, hayvancılıkta, turizm, sanayi de heralanda aksaray’ın büyümesi sivil toplum kuruluşlarımız ve İdarecilerimizlebirlikte hareket ederek en iyi yerlerde olmasını sağlayacağız” dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası