Ekonomi

OSB YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

organizesanayi bölgesi yönetim kurulu toplantısı aksaray valisi osb yönetim kurulubaşkanı aykut pekmez başkanlığında yapıldı.

valilikmakamında gerçekleştirilen toplantıya osb yönetim kurulu üyeleri İl Özelİdaresi genel sekreteri ramazan altundağ, ticaret ve sanayi odası başkanıcüneyt göktaş ile osb müdürü ayhan ermiş katıldı.

gündemdekikonuları görüşen osb yönetim kurulu yatırımcıların taleplerini değerlendirdi.3. genişleme alanında yürütülen çalışmalar ile yapılacak yatırımplanlamalarının istişare edildiği toplantı sonunda açıklamada bulunan valiaykut pekmez; aksaray’da yatırım ve istihdamın arttırılmasına yönelikyapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

aksaray’ınyatırım avantajlarını her platformda en iyi şekilde anlattıklarını belirtenvali pekmez; el birliği içerisinde aksaray’ın her alanda daha da gelişmesi içingayret gösterdiklerini belirtti.

habermerkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası