Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÖĞRENCİLERDEN BORSAYA ZİYARET

aksaray tobb mesleki ve

aksaray tobb mesleki ve teknik anadolu lisesiÖğrencileri, aksaray ticaret borsasını ziyaret ederek borsa’nın faaliyetleri veişleyişi hakkında bilgiler aldılar.

aksaray tobb mesleki ve teknikanadolu lisesiöğrencileri, okul müdürü serdar mızrak ve rehber Öğretmeneşliğinde aksaray ticaret borsası başkanı hamit Özkök’ü ziyaret etti. aksarayticaret borsası İdari binasını gezen öğrenciler, satış salonu, laboratuvar,tescil ve idari birimler hakkında bilgiler aldı.

aksaray ticaret borsası konferans salonunda öğrencileri ağırlayanaksaray ticaret borsası başkanı hamit Özkök, borsa hakkında sunumda bulundu.sunum sonrası bir açıklama yapan Özkök” bizler burada tarım ve hayvancılıkalanında üretilen her ürünün, ta ki sofraya ulaşıncaya kadar olan her aşamadaaksaray ticaret borsası ve personeli olarak katkı sağlamak için gayretgösteriyoruz.  Şehrimizin ufkunu vevizyonunu açacak her türlü projede yer alıyoruz. sosyal sorumluluklarımızın bilincindeolarak üzerimize düşenin fazlasını yapmak için gayret gösteriyoruz. bildiğinizgibi tobb nezdinde organize sanayi bölgesinde, sizlerin şu an eğitim gördüğü,ilim irfan öğrendiği aksaray tobb mesleki ve teknik anadolu lisesi ve yavuzsultan selim mahallesinde bulunan tobb İlköğretim okulunu aksaray’akazandırmanın gururunu yaşıyoruz. ayrıca ilçelerimize iki tane daha okul sözünütürkiye odalar borsalar birliğinden aldık. Şu anda görüyorum ki öğrenci sayımızbiraz az. biliyorum ki bu yıl bir tohum atıldı sonraki senelerde daha gürçıkacak. bu bir başlangıç diyorum. burada sizlere çok büyük iş düşüyor.sizlerin çalışması gayreti ve azmi çok önemlidir. sizler başarılı olursanız,okulumuza daha çok öğrenci gelmesini sağlarsınız. burada her iş sizlere düşüyor.sizlere güveniyorum. başarıyı yakalayacaksınız. son olarak okul müdürümüzserdar mızrak’ın şahsında öğretmenlerimize ve sizlere teşekkür ediyorum.hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

Köylerin Alt Yapısının Desteklenmesi Projesi
Sıradaki Haber Aksaray Valisinden KÖYDES ile köylerin altyapısına stratejik adım!