Ekonomi

ODA VE BORSA AKSARAY’IN ÖNCELİKLİ SORUNLARINI GÜNDEME ALDI

ticaret ve sanayi odasının aksaray ticaret borsasınaziyareti ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

aksaray ticaret borsası meclis salonunda gerçekleştirilentoplantıya aksaray ticaret borsası başkanı hamit Özkök, aksaray ticaret sanayiodası meclis başkanı nurettin yapılcan, atso meclis başkanı fatih tekin,aksaray ticaret borsası yönetim kurulu Üyesi Özkan tosun, meclis Üyesi abdiokur, atso yönetim kurulu Üyeleri ahmet sökmen, ahmet pektaş, ahmet kulak,hasan hüseyin Ünver, rafet altınpınar, enver Şanlı, cebrail Çınar katıldı.

atso başkanı cüneyt göktaş ve ticaret borsası başkanıhamit Özkök ortak bir açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi.

“bizler projelerimizi açıklarken ve şehrimizi söz konusualdığımız zaman ortak aklın önemine her zaman vurgu yaptık. aksaray birçokönemli sorunla karşı karşıya kalmaktadır. tarımın ve sanayinin her geçen büyüme gösterdiği şehrimizde yakınzamanda başlayacak olan sıkıntılar katlanarak artabilir. demiryolu ve susorununu en kısa zamanda ortadan kaldırmak isek maalesef aksaray geriye doğrudüşüşe geçebilir. bu olumsuz tabloları ortadan kaldırmanın mümkün olduğunu unutmadanbir araya gelirsek ve ortak aklı şehrin etrafında kenetlersek aksaray’ı 2023hedeflerine ulaştırabiliriz. bizim buradan türkiye odalar ve borsalarbirliğinin iki önemli kuruluşu olan ticaret borsamız ile ticaret ve sanayiodamızın net mesajı şudur. sorunlar masaya yatırılmalı her kesimin katılımı ileherkes elini taşın altına koymalıdır. protokolün tamamı şehrin her bir vatandaşı ve aksaraylı tüm kamuoyu birhareket etmelidir. söz konusu aksaray ise gerisi teferruattır demenin tam vaktibu vakittir” dedi.

aksaray ticaret borsası ve aksaray ticaret ve sanayiodası yönetim kurulu ve meclis başkanlarının ortak açıklamalarından sonratoplantı son buldu.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası