Ekonomi

MEDAŞ, BAŞARISINI BELGELENDİRDİ

meram elektrik dağıtım a.Ş. (medaŞ), türkiye’deki 21elektrik dağıtım şirketi içinde memnuniyeti en yüksek ikinci şirket oldu. 

enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı, elektrik dağıtımşirketi müşterilerinin genel memnuniyet oranlarını araştırdı. araştırmasonuçları bursa’da gerçekleştirilen elder 11. sektör toplantısında açıklandı.

yapılan ankette, çağrı merkezinden memnuniyet, muhtarlarınmemnuniyeti ve sahada müşteri memnuniyeti araştırıldı. Üç anketin ortalamasında,medaŞ 21 dağıtım şirketi arasında en iyi ikinci şirket olduğu açıklandı.

konuyla ilgili açıklama yapan genel müdür erol uÇmazbaŞ,

“bakanlıkça yapılan anketten çıkan sonuç bizioldukça sevindirdi. müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak içindurmaksızın sabırla çalışıyoruz. geldiğimiz noktada; arıza sayısı olsun,arızalara müdahale süresi olsun, yıllık 300 milyon liralık yatırım ile yatırımtutarı ve tamamlanma hızı olsun, enerji müsaadesi, proje onayı ve tesis kabulsüresi olsun tüm verilerde çok önemli ilerlemeler kaydettik.

bu anlamda, bu sonucun bizi şaşırtmayan ve aynı zamandada hak ettiğimiz bir sonuç olduğuna inanıyoruz. bu başarıda emeği olan medaŞailesine mensup 3000 arkadaşıma da sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

medaŞ, sadece sorunları dinleyen, tespit eden bir şirketdeğil aynı zamanda bu sorunları da hızlıca çözüm üreten bir şirkettir. İnşallahanket sonuçları ile daha da artan sorumluluk duygusuyla bölgemizdekivatandaşlara çok daha iyi hizmet götürmeye devam edeceğiz.” dedi.

genel müdürlüğü konya’da bulunan medaŞ, konya, karaman,aksaray, kırşehir, niğde ve nevşehir illerinde elektrik dağıtım hizmetiveriyor.

haber yaşar karatay

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası