Ekonomi

Hayvan Park Yeri Arife Gününe Kadar Açık

kurban bayramı’na sayılı günler kala ibadetlerini yerinegetirmek isteyen vatandaşlar için konya yolu üzerinde aksaray ticaret borsasıtarım ticaret merkezi arkasında bulunan hayvan park yeri ve canlı hayvan borsasıcuma gününden arife gününe kadar açık olacak. 

konu ile alakalı bir açıklama yapan aksaray ticaretborsası başkanı hamit Özkök “kıymetli aksaraylı hemşerilerim, bildiğiniz gibimübarek kurban bayramı arifesine girmiş bulunmaktayız. bu vesile ile aksarayticaret borsamız bünyesinde hayvan park yeri ve canlı hayvan borsası, allahnasip kısmet ederse cuma günü itibari ile açık olup cuma, cumartesi, pazar, pazartesigünü yani arife günü akşama kadar hizmet verecektir. değerli hemşerilerimizinkurbanlık ibadetlerini yerine getirmeleri için kurbanlık büyükbaş ve küçükbaşhayvanları sadece konya yolu üzerinde bulunan aksaray ticaret borsası tarımticaret merkezi arkasındaki hayvan park yeri ve canlı hayvan borsasından tedarikedeceklerdir. ben bu vesile ile şimdiden aksaraylı hemşerilerimizin kurbanbayramını tebrik ediyor. hayırlara vesile olmasını diliyor bir ömür boyumutluluklar diliyorum” dedi.

haber  merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası