Ekonomi

GAZETECİLER CEMİYETİ’NDEN ATSO’YA ZİYARET

gazeteciler cemiyeti başkanı yaşar karatay ve beraberindekiheyet ticaret ve sanayi odası’nın (atso) yeni yönetimini ziyaret etti. 

Çekişmeli geçen atso seçimini başarıyla kazanan vegeçtiğimiz günlerde yeni yönetimin görev dağılımı yapan yeni yönetim kurulubaşkanı cüneyt göktaş ve meclis başkanı fatih tekin’i ziyaret eden gazetecilercemiyeti başkanı yaşar karatay ile yerel ve ulusal basın temsilcilerindenoluşan heyet hayırlı olsun dileklerinde bulundu. başkan karatay yaptığıaçıklamada, “zor bir süreçten geçilerek gerçekten çekişmeli bir seçim yapıldı.fakat bu seçimden ekibinizle birlikte başarıyla çıktınız. başarıyla seçildiniz.diğer illerdeki gibi tartışma ve kavga olmadan geldiniz. İnşallah bundan sonrakisüreçte de bu şekilde dostça çalışmalarınız olur. dostluk içerisinde başarılıbir dönem geçirmeniz dileğiyle hayırlı olsun. allah yar ve yardımcınız olsun”dedi. başkan göktaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,“dediğiniz gibi zor bir seçim süreci geçirdik. ama artık bu dakikadan sonraseçmenlerimize ve üylerimize yakışır bir şekilde hizmet etmenin gayretiiçerisindeyiz. onların istediği ölçüde hizmete hazırız. bu kapsamda basınımızında fikirleri bizim için önemlidir. basınımızla iç içe olacağız. sürekli görüşalışverişi yaparak elimizden gelenin en iyisini yapacağız. atso olarak bölgeekonomisine değer katacak önemli projelerde yer alacağız. bu projelerdefaaliyetlerimizde her zaman yanımızda olan ve desteğini esirgemeyen basınçalışanlarına şükranlarımı sunarım. ziyaretiniz için teşekkür ederiz” diyekonuştu.

haber vedat tunç

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası