Ekonomi

AKMEK YAZ KURSLARINA BÜYÜK İLGİ

aksaray belediyesi bünyesinde hizmet veren akmek yazkursları yoğun ilgi karşılaştı. yaz kursları için akmek’te açılan 30’unüzerindeki farklı branşabin 305 kursiyer kayıt yaptırdı.

aksaray belediye meslek edindirme kursu (akmek) yaz kurslarıiçin 4 farklı merkezde kursiyerlerine eğitim veriyor. akmek merkez binası ilebirlikte selime sultan kadın aktivite merkezinde, veciyehatun kadın aktivite merkez ve kültür park spor salonunda gerçekleşenfarklı branşlardaki kurslar 7-14 ve 15 yaş üzeri çocuklar ve hanımlarkatılıyor.

akmek çocuklar için eğitimden spora, kültürden sanatahazırladığı kurslarda, öğrencilere keyifli, eğlenceli ve fiziksel gelişimleriaçısından verimli bir dönem geçirmelerini hedefliyor. akmek, yaz boyunca yağlıboyama resim, takı tasarım, kara kalem, kağıttelkari, kokulu sabun, çakıl taşı,step-aerobik-fitnesve dini değerler eğitimi gibi çocukların ilgi gösterecekleri pek çokbranşta eğitim hizmeti veriyor.

akmek’te açılan kurslar, hanımların kişisel gelişimine faydasağlarken, meslek sahibi olmak isteyen hanımlara da mesleki becerilerkazandırıyor. el işi başta olmak üzere hanımlara yönelik açılan farklı branştakikursların tamamı kayıt döneminin başlamasıyla birlikte kısa sürede doldu.

yoğun ilgi nedeniyle yaz kurslarının kapasitesinde artışyaşandığı bildirildi. ayrıca bu yıl açılan yaz kurslarına kayıt yaptıran bin305 kursiyerin eğitimlerinin başladığı öğrenildi.

aksaray belediyesi’nin akmek merkez bina ile il birlikte 4ayrı noktada açtığı yaz kursları sabah ve öğle olarak iki grupta veriliyor.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası