Eğitim

YENİ BÖLÜM HAYIRLI OLSUN

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, planlı ve hayatta karşılığıolan bir büyümeyi önemsediklerini ifade etti. 

yÖk’eyaptıkları lisansüstü program ve lisans bölüm tekliflerinin kurul toplantısındagörüşülerek kabul edildiğini kaydeden rektör Şahin, konunun detaylarına dairbilgiler verdi. fen bilimleri enstitüsü bünyesinde “elektrik-elektronikmühendisliği tezli yüksek lisans” programı ile mühendislik fakültesi bünyesinde“yazılım mühendisliği” bölümü açılmasına dair yÖk’e talepte bulunduklarınıanımsatan Şahin, “her iki teklifimizde kabul edildi. biz, Üniversitemizibüyütürken, attığımız adımların hayatta karşılığının olması hususunuönemsiyoruz. tüm gelecek planlamalarımızı bu şekilde gerçekleştirmenin gayretiiçindeyiz. yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyor, ihtiyaç duyulanalanlara eğiliyor ve ödevlerimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. taleplerimizintüm süreçlerine katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

asÜrektörü, yeni lisansüstü program ve lisans bölümününÜniversiteye ve şehre hayırlı olması temennisinde bulundu.

 haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası