Eğitim

YAZ OKULUNA KAYITLAR BAŞLADI

aksaray enderun (aileyi koruma eğitim ve kültür derneği)ve birlik vakfı aksaray şubesi tarafından organize edilen her yıl çeşitlietkinler düzenleyerek öğrencilerin gelişimine faydalı olan yaz okuluna kayıtlarbaşladı. 

kayıt tarihi:1 haziran – 26 haziran 2018 arasında devamedecek olan yaz kursuna başlama tarihi ise 27 haziran – 8 ağustos 2018 yaz kursuise 6 hafta devam edecek.

yetkililer tarafından yapılan açıklamada; “ bu yıl yazkursumuza talep daha da fazla olacağına inanıyoruz ancak kontenjanımızsınırlıdır. o yüzden velilerimiz ellerini çabuk tutmalarında fayda olacaktır.

kız ve erkek öğrenci gruplarımız vardır. Öğle yemeği veservis imkânı sağlayan yaz kurslarına çok sayıda ders ve etkinlik seçeneklerisunuyoruz.  yaz okulundaki derslerimizise; kur’an-ı kerim, sure talimi, akaid, fıkıh, siyer, ahlak adap dersleri,ezgi, kısa film atölyeleri, akıl oyunları, geleneksel oyunlarıyaz okulundakietkinlikler ise; havuz, halı saha, geziler, piknik ve çeşitli etkinlik seçeneğiile dikkat çekiyor.

yaz kurslarımıza kayıt yaptıracak olan veli ve öğrenciler0 382 212 90 66 ya da 0554 936 95 98 no’lu telefonlarımızla irtibatageçebilirler” denildi.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası