Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

YAZ OKULUNA KAYITLAR BAŞLADI

aksaray enderun (aileyi koruma

aksaray enderun (aileyi koruma eğitim ve kültür derneği)ve birlik vakfı aksaray şubesi tarafından organize edilen her yıl çeşitlietkinler düzenleyerek öğrencilerin gelişimine faydalı olan yaz okuluna kayıtlarbaşladı. 

kayıt tarihi:1 haziran – 26 haziran 2018 arasında devamedecek olan yaz kursuna başlama tarihi ise 27 haziran – 8 ağustos 2018 yaz kursuise 6 hafta devam edecek.

yetkililer tarafından yapılan açıklamada; “ bu yıl yazkursumuza talep daha da fazla olacağına inanıyoruz ancak kontenjanımızsınırlıdır. o yüzden velilerimiz ellerini çabuk tutmalarında fayda olacaktır.

kız ve erkek öğrenci gruplarımız vardır. Öğle yemeği veservis imkânı sağlayan yaz kurslarına çok sayıda ders ve etkinlik seçeneklerisunuyoruz.  yaz okulundaki derslerimizise; kur’an-ı kerim, sure talimi, akaid, fıkıh, siyer, ahlak adap dersleri,ezgi, kısa film atölyeleri, akıl oyunları, geleneksel oyunlarıyaz okulundakietkinlikler ise; havuz, halı saha, geziler, piknik ve çeşitli etkinlik seçeneğiile dikkat çekiyor.

yaz kurslarımıza kayıt yaptıracak olan veli ve öğrenciler0 382 212 90 66 ya da 0554 936 95 98 no’lu telefonlarımızla irtibatageçebilirler” denildi.

haber vedat t.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

Aksaray İl Mili Eğitim Müdürü
Sıradaki Haber Aksaray’da Milli eğitim Müdürü köy köy okulları geziyor!