Eğitim

ÜNİVERSİTE ÇALIŞANLARININ KATKILARIYLA BÜYÜYOR

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, fakülte, enstitü ve okulsekreterleriyle kahvaltıda bir araya geldi. 

rektörŞahin, asÜ’nün hızlı şekilde ilerlediğini ve tüm gelecek planlamalarını büyümeparametrelerine uygun biçimde şekillendirmeye çalıştıklarını söyledi. akılcı vehayatta karşılığı olan adımlarla gerçekleşen bir büyümenin daha isabetliolacağına dikkat çeken Şahin, “Üniversitemiz, tüm çalışma arkadaşlarımızın çokkıymetli katkıları ile büyüyor ve gelişiyor. artık geleneksel hale gelen bukahvaltılarımızda, birimlerdeki çalışmaları istişare ediyor ve yapılmasıgerekenleri konuşuyoruz. birimlerdeki çalışmaları gözden geçiriyor,arkadaşlarımızın görüş ve önerilerini alıyor, ortak akılla hareket planlarınıoluşturuyoruz” dedi.

rektörŞahin, belirli aralıklarla hem çeşitli birimlerde çalışanlarla kahvaltıda biraraya geliyor, hem de onları ofislerinde ziyaret ediyor.

 haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası