aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, hem mesleki olarak yetkin,hem milli ve manevi değerlerini bilen, hem de iç derinliği yüksek bireyleryetiştirmek adına gayret gösterdiklerini ifade etti.
türkiyegençlik vakfı (tÜgva) aksaray temsilcisi abdülkadir İnanç ve beraberindekiheyet, rektör Şahin’i ziyaret etti. kampüste her yıl yüzlerce etkinlikdüzenlediklerini ve bu etkinliklerin öğrencilerin iç derinliğini geliştireceknitelikte olduğunu belirten Şahin, “biz öğrencilerimizin hem mesleki anlamdadonanımlı, hem de kültür-sanat-spor alanlarıyla ilgili bireyler olmasınıönemsiyoruz. bunlarla beraber milli ve manevi değerlerini bilen, çağıokuyabilen, teknolojiye hâkim bir nesil, gelecek açısından son derece kıymetli”dedi.
tÜgvaİl temsilcisi İnanç da rektör Şahin’e kur’an-ı kerim hediye etti veplanladıkları çalışmaları anlattı.
haber merkezi